´ HackCube | Jiggsoft


PRZYWITAJ HACKCUBE!

                                                                   

HackCube to zupełnie nowy sposób przeprowadzania przez organizacje testów penetracyjnych, zaprojektowanych w celu spełnienia wszystkich wymagań dotyczących testowania bezpieczeństwa przez organizacje działające globalnie – nie ma znaczenia czy masz swoją działalność w Sztokholmie lub na Gibraltarze. Po podłączeniu do sieci umożliwi naszym specjalistom ds. Bezpieczeństwa zdalny dostęp do sieci i wykonanie testów przy bardzo niskich kosztach. HackCube można również skonfigurować tak, aby uruchamiał zautomatyzowane skrypty, aby zapewnić, że Twoje bezpieczeństwo będzie zgodne z najnowszymi standardami i zapewni bezpieczeństwo Twojej organizacji.


Wykrywaj luki w zabezpieczeniach

 

Wykrywaj luki w zabezpieczeniach

Wstępny zestaw najlepszych na świecie narzędzi open source do testowania penetracji, nie tylko ograniczonych do lokalnych ataków sieciowych, ale także ataków WiFi i ataków internetowych, wybór należy do Ciebie!

Information and cyber security casestudy

 

Zapobiegaj Atakom

Poprzez ciągłe monitorowanie zabezpieczeń i uruchamianie testów, HackCube może zostać zautomatyzowany, aby chronić Twoją organizację i obniżyć koszty testowania penetracyjnego do ułamka tego, co było w przeszłości.

Virtual CISO

 

Virtual CISO

Zamiast zatrudniania specjalisty ds. Cyberbezpieczeństwa, HackCube umożliwia Twojej firmie, niezależnie od wielkości firmy dostęp do zespołu specjalistów ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego na żądanie idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

>Otwarte Źródła

 

Otwarte Źródła

HackCube łączy w sobie oprogramowanie open source i zaawansowaną platformę zasilaną przez czterordzeniowy procesor ARM o prędkości 1,2 GHz z 1 GB pamięci RAM dla maksymalnej skuteczności operacyjnej.

                                                                                                                                                                                                                         
paperplane Order Now!