PRZYWITAJ CHERNOBYL!

Chernobyl jest pierwszym urządzeniem do testowania penetracji USB nowej generacji, które wchodzi na rynek usług operacyjnych. Wykorzystując te same taktyki, techniki i procedury jak cyber-złoczyńcy, którzy chcą ukraść twoje dane i zniszczyć twój biznes, Chernobyl pomaga ci być na bieżąco w środowisku cyberbezpieczeństwa, które zmienia się szybciej niż kiedykolwiek. Urządzenie łączy najnowszą wiedzę z ciemnej strony Internetu z zaawansowaną technologią w przystępnym pakiecie, pomagając wszelkiego rodzaju firmom w identyfikowaniu zagrożeń i ochronie przed cyberatakami.


Information and cyber security casestudy

 

Wspaniały sprzęt

Chernobyl jest dostępny w różnych wersjach i jest zasilany procesorami ARM z prędkością do 1 GHz, a micro SD obsługuje do 120 GB danych! Poza tym wszystkie komponenty są wytwarzane w UE, a każdy przypadek drukowany jest 3D na żądanie.

Information and cyber security casestudy

 

Monitoruj Wszystko

W ciągu dwóch sekund Chernobyl zneutralizuje wszelkie zabezpieczenia i otworzy terminal, który wyodrębni dane uwierzytelniające z większości aplikacji w ciągu 15 sekund. Oprócz danych, Chernobyl może również wyodrębnić określone pliki do wyboru.

Information and cyber security casestudy

 

Odzyskaj Wszystko

Chernobyl oferuje doskonałe narzędzia do nadzoru, przeznaczone do wykrywania wszelkiego rodzaju danych, odbieranych lub wysyłanych przez komputer docelowy - bez względu na to, czy jest to klawiatura, kamera internetowa czy podłączony telefon, Chernobyl wykryje to.

Information and cyber security casestudy

 

Dopasowany Rozwój

Każdy Czarnobyl jest zbudowany na miarę twoich potrzeb i przyjmuje taktyczną elastyczność. Można go wyposażyć w dowolną określoną ładowność, a dzięki zaawansowanej komunikacji danych, takiej jak dane 4G, można je przesłać w dowolne miejsce.

                                                                                                                                                                                                                         
paperplane Order Now!